İTÜ / 15. Yönetim Bilimleri Kongresi Deneyimi

12-15 Mart arasında İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 15.si düzenlenen Yönetim Bilimleri Kongresi’ne organizasyon sponsoru olarak katıldık.Yönetim Bilimleri Kongresi için şu ana kadar katıldığımız organizasyonlar içinde en başarılı olanı diyebiliriz. Stand açmaya gittiğimiz ilk gün çok güzel karşılandık.  İşletme Mühendisliği Kulübü’nde görev alan öğrencilerin bize karşı ilgi ve tutumları, organizasyon başladığı andan bittiği ana kadar oldukça sıcak ve yardım severdi. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

YBK’ya katılım oldukça yüksekti. Üç gün boyunca koridorlar bir an olsun boş kalmadı. Açmış olduğumuz standımıza ilgi yoğundu. Özellikle staj imkanı için bir çok öğrenci ile görüşme olanağı bulduk ve şirketimizi daha iyi tanıtma fırsatı yakaladık.

Organizasyonun son gününde Genel Müdür Yardımcımız Murat Özer, “Bankacılıkta Mutlu Kariyer” başlığı altında gerçekleştirdiği konuşmasında deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Salonun tamamen dolu olduğu bu oturuma da öğrencilerin gösterdiği ilgi görülmeye değerdi.

Tüm bunlara ek olarak YBK kapsamında bu yıl ilk defa vaka analizi çalışmaları gerçekleştirildi. Kariyer net üzerinden vaka analizine başvuraların toplanıp şirketlerle adayların cv’lerinin paylaşıldığı bu sürece biz de Alternatif Bank olarak katılım gösterdik. Gelen başvurulardan seçtiğimiz adaylara konularını ve projenin detaylarını hazırladığımız mailing ile ilettik. Projesini en çok beğendiğimiz adayımızı Mayıs başında Alternatif Bank Kariyer facebook sayfamızdan ve buradan duyuruyor olacağız. Ayrıca ödül olarak kendisine bankamızda staj imkanı sağlıyor olacağız.

Önümüzdeki yıl YBK’da tekrar birlikte olmak dileğiyle.. 🙂

Murat Özer YBK

One thought on “İTÜ / 15. Yönetim Bilimleri Kongresi Deneyimi

  1. kongre organizasyonu 6 Ocak 2018, 20:58 Reply

    gerçekten başarılı bir Kongre Organizasyonu, tebrikler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: