İnsan Kaynakları Grubu

Organizasyon Şemamız

insan_kaynaklari_organizasyon_semasi

İnsan Kaynakları Grubu; “İşe Alım ve Kariyer Yönetimi”, “Ücret ve Yan Haklar”, “Eğitim ve Gelişim” bölümlerinden oluşmaktadır. Ekibimiz Durul Selçuk yönetiminde toplam 15 kişiden oluşmaktadır.

Ücret ve Yan Haklar

Ücret ve Yan Haklar Bölümümüz Çiğdem Başık yönetiminde toplam 5 kişiden oluşmaktadır. Bordrolama ve özlük işlemleri başta olmak üzere, yasal raporlamalar, resmi kuruluşlar ile ilişkiler, bütçe, ücret ve prim çalışmaları ve sağlık sigortası, BES, şirket araçları vb. yan hakların yönetimi bölümümüzün sorumlulukları arasında yer almaktadır.

Tüm bunların yanı sıra iş davaları ile işe giriş ve çıkış süreçlerindeki yasal işlemler de sorumluluk alanlarımız arasına girmektedir.

İşe Alım ve Kariyer Yönetimi 

İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Bölümümüz Fulya Soğuk yönetiminde toplam 5 kişiden oluşmaktadır. Bölümümüzün sorumluluk alanları; işe alım süreçlerinin işletilmesi, görev değişiklikleri, terfiler, organizasyonel değişiklikler, kariyer yönetim süreçleri, performans yönetimi, çalışan ilişkileri, görev tanımları, iş değerlemeleri, disiplin cezaları ve yedekleme  planları, üniversitelerle ilişkiler ve kampüs aktiviteleri, MT alım süreçleri, uzun dönem stajyerlik süreçleri, sosyal medya yönetimi, şirket kültürü ve benchmark çalışmaları ile danışmanlık hizmetlerine yönelik çalışmalar  bölümün sorumlulukları arasındadır.

Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve Gelişim Bölümümüz Bahar Mete Baran yönetiminde toplam 3 kişiden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz sınıf içi eğitimler ve E-learning platformu üzerinden verilen eğitimler olarak ayrılmaktadır. Sınıf içi eğitimlerimiz ağırlıklı olarak Nişantaşı’nda yer alan Alternatif Bank Gelişim Merkezi’nde gerçekleşmektedir. E-learning platformlarımız olan Akampüs ve Akampüs TV ise bankamıza ait portal üzerinde yer almaktadır. Tüm eğitim süreçlerinin tasarımı, ihtiyaçların belirlenmesi ve eğitim kataloğunun hazırlanması başta olmak üzere, eğitim bütçesinin hazırlanması, eğitici seçim ve değerlendirmeleri, zorunlu eğitim sertifikasyonları ve oryantasyon eğitimi bölümümüzün sorumluluk alanları arasında yer almaktadır.

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: