Ticari Bankacılık Grubu

Ticari Bankacılık Grubu; “Ticari Müşteriler Yönetimi”, “Satış Yönetimi” ve “Sigorta” bölümlerinden oluşmaktadır. Genel Müdürlük Ekibimiz toplam 16 kişiden oluşmaktadır.

Ticari Müşteriler Yönetimi Bölümü:

Ticari Bankacılık Komite Destek Ekibi Barış İnal ve Yalım Pınar yönetiminde toplam 5 kişiden oluşmaktadır. Ticari şubelerimizden gelen kredi tekliflerinin ön değerlendirilmesi, Türkiye ve Katar yetki seviyesindeki komitelerde değerlendirilmek üzere bir kredi / teminat yapısının oluşturulması, gerekli durumlarda firma ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Türkiye ve Katar yetki seviyesindeki komitelerde söz konusu kredi tekliflerinin desteklenmesi ekibin sorumluluklarıdır.

Satış Yönetimi Bölümü:

Ticari Bankacılık Satış Yönetimi Coşkun Yıldız yönetiminde toplam 3 kişiden oluşmaktadır. Hedef müşteri kitlesinin belirlenmesi, pazarlama ve satış faaliyetlerinin desteklenmesini sağlar. Fiyatlama , müşteri karlılık/verimliliklerinin yönetilmesi , bütçe dağılımı ve performans hedef kartlarının belirlenmesi , dönemsel satış ve motivasyon programlarının yönetilmesi , şube norm kadro planlamalarının yapılması bölümün sorumlulukları arasındadır.

Sigorta Bölümü:

Alternatif Bank Sigorta Bölümü  Mazhar Uncuoğlu yönetiminde toplam 6  kişiden oluşmaktadır. Risk danışmanlığı ve çoklu şirket organizasyon modellemesine uygun olarak lokal ve globaldeki sigorta partnerleri ile müşterilerine sigorta çözümleri sunan, bankacılık ve sigortacılık risklerini aynı paket içerisinde güvence altına alan bir sigorta danışmanlık organizasyonudur. Öncelikli amacı müşterinin sigortalanabilir risklerinin tespiti ve riske uygun sigorta çözümlerinin sunumudur. Bu sunum bir danışmanlık mantığında müşteriye aktarılır.

Genel çalışma esasları; riskin tespiti ve sigorta çözümlerini uygun maliyet ve esnek ödeme koşulları ile müşteriye sunmak.  Hasar ve satış sonrası hizmet yönetimini ulaşılabilir ve sürdürülebilir kılmaktadır.

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: